Recenzie Deramax

Deramax Profi Trio Sada 3 ks odpudzovačov (8592932001801)

Deramax Profi Trio Sada 3 ks odpudzovačov (8592932001801)

Overený zákazník tipa.sk Martin

Pridané: včera, 07:20

Zakúpený v tipa.sk

• CENA

ZATIAL TESTUJEM

• vykon
  • jednoduchost
  • ucinnost

Velmi ucinny odudzovac,ked som ho spustil ...bolo to citit a pocut-velmi neprijemne-haved urcite zmizne!!!
Solarne zo supermarketov su slabe NIC!!!

Overený zákazník DOMOSS Juraj

Pridané: 7. apríla 2024

Zakúpený v DOMOSS

Nefunkčne .tovar som po 12 tich dnoch vrátil , viac to štvalo mna ako vtáky, zvuk som počul a nebolo to príjemne, absolutne žiadny rodzdiel a vrabce aj holuby sa pohybovali na 2metre od zariadenia aj ked tam nemali hniezdo ani potravu, škoda ze som neveril ostatným recenziam

Overený zákazník esol.sk Tibor

Pridané: 4. apríla 2024

Zakúpený v esol.sk

Mam pokoj od kadenia susedovych psov ,teraz je cisto
.Neucinkuje hned ako nejaky postrek,ale pomaly a isto...wspon u mna..

Deramax KITTY

Deramax KITTY

Overený zákazník Datacomp.sk Olga

Pridané: 2. apríla 2024

Zakúpený v Datacomp.sk

Funguje to

Deramax Bird 04-7678

Overený zákazník Odpudzovače.sk to je ekologický prístup k ochrane domácnosti a firiem. Overený zákazník

Pridané: 31. marca 2024

(naposledy upravené 31. marca 2024)

Zakúpený v Odpudzovače.sk to je ekologický prístup k ochrane domácnosti a firiem.

Prišiel bez adaptera!!

Deramax Profi Plašič kun a hlodavců 0440

Deramax Profi Plašič kun a hlodavců 0440

Overený zákazník DaDex.sk Marián

Pridané: 25. marca 2024

(naposledy upravené 25. marca 2024)

Zakúpený v DaDex.sk

• Aj na vonkajšie prostredie
  • Deklarovaná sila v db asi nemá účinok cez 10cm polystyrénove zateplenie
  • Za adaptér si treba priplatiť

Za cenu nad 50€ skôr neodporúčam, chýba led dióda, prípadne test piezo reproduktora, keď plašič zapnete, neviete či je zapnutý... Rozmýšľam o vrátení do obchodu.
KEMPER ARM2-cena 17€ Talianska výroba je určite lepšia voľba, kde za túto cenu dostanete aj s nap. adaptérom (myši odohnalo aj z polystyrénu 10cm hrúbka
Podobný produkt GETI GRR120 cena cca 11€ s nap. adaptérom, tento nemám ale odskúšaný

DERAMAX CN01 12V adaptér na odpudzovač

DERAMAX CN01 12V adaptér na odpudzovač

Overený zákazník DaDex.sk Overený zákazník

Pridané: 23. marca 2024

(naposledy upravené 25. marca 2024)

Zakúpený v DaDex.sk

• Dosť krátky kábel

Odpudzovač je vyrobený ako absolútne nekonfortný pre spotrebiteľa. Batéria sa vkladá po odskrutkovaní 4 skrutiek krytu . Zavrieť sa kryt dá len za použitia sily, priestor pre batériu je malý. Nálepka na upevnenie batérie ktorá je v popise výrobku chýba a je vlastne úplne zbytočná. Upevnenie prístroja na ďalšie dve skrutky v motorovom priestore vozidla nie je vôbec vyhovujúce. Proste nsvŕtate dve diery do kapoty znútra???
Funkčnosť prístroja zatiaľ neoverená?!

Nezaberá na mačky, zakúpený tovar som kúpil na terasu aby mi mačky nechodili na nábytok ale mne sa zdá že ich to skôr priťahuje

kuna prestala otravovať

Overený zákazník LOVTEK s.r.o. Fero

Pridané: 6. marca 2024

Zakúpený v LOVTEK s.r.o.

• Za 4 mesiace používánia došlo k úplnému zamezení pohybu jelenej zveri na mojom pozemku(okrem 2 kopek trusu srnčej zveri mimo oblasť posobenia oboch plašičov zveri)

Nemôžem hodnotiť produkt, ktorý mam 3 dní čiže moja známka je 3 a to za prevedenie ,kde uši na prichytenie sú rovno pod vypínačom a baterku keď chcete meniť tak zase 4 skrutky zospodu ,či to funguje ukáže až čas.

• jednoduchá montáž, praktické použitie

Velmi dobre funguje

Deramax-Auto Ultrazvukový odpudzovač - plašič kún a hlodavcov do auta 0210

Deramax-Auto Ultrazvukový odpudzovač - plašič kún a hlodavcov do auta 0210

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 21. decembra 2023

(naposledy upravené 21. decembra 2023)

Zakúpený v Alza.sk

Mám už druhý takýto, lebo prví sa mi pri páde poškodil, používam ho už druhý rok a zatiaľ žiadna kuna, pred tým som ich mal v aute dosť často, som s ním spokojný, môžem len odporúčať. Používa sa 9V batéria ktorá má dosť dlhú životnosť cca 1rok .

• malé rozmery
  • český výrobok, žiadna čína
  • asi nefunkčný, lebo stále občas počujem hlodavce v chránenom priestore prístroja a to ho už mám cca mesiac

Úplne bežný adaptér.....

Deramax Klasik 0400

Deramax Klasik 0400

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 29. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Nefunguje.

Počuť , že prípravok funguje , ale reálne myši si ho nevšímajú a na návštevu prila aj kuna. Takže .. zbytočn´á investícia.

• vyhodené peniaze, nefunguje

Používam 3 mesiace, situácia je horšia, ako predtým